Сезонна робота в Польщі для українців

Сезонна робота в Польщі для Українців в 2018 році. Кращі вакансії сезонної роботи в Польщі для студентів, жінок і чоловіків з України. 1000 вакансій для українців на літній період в Польщі.

Сезонная работа в Польше для Украинцев

Сезонна робота в Польщі вакансії – це можливість вибрати той вид роботи, який гідно оплачується, і підходить вам більше за інші. Українці можуть заробити в Польщі пристойні за сьогоднішніми мірками гроші. Один польський злотий – це 6,18 гривень. Враховуючи, що в основному українцям пропонують зарплату, приблизно 2500 злотих на місяць і вище – шляхом нехитрих математичних підраховувань визначаємо, що це сезонна робота в Польщі принесе приблизно 15 тисяч гривень на місяць. Кваліфікація за окремими спеціальностями оплачується в еквіваленті 28-33 тисяч гривень (4500-5300 злотих). Мінімальна заробітна плата – 1500 злотих (9270 гривень). Компанія «Крок в ЄС» готова допомогти вам влаштуватися на високооплачувану роботу!

Отримати безкоштовну вакансію

КІЛЬКІСТЬ ВАКАНСІЙ ОБМЕЖЕНА

Запрошення на роботу в Польщу

10 – 15 днів

1 500 грн

Замовити

Термінове запрошення

2 дні

2 500 грн

Замовити

Рабоча віза в Польщу

3 – 4 тижні

2 500 грн

Замовити

Наші переваги

Безкоштовний підбір сезонної роботи

 

Менеджер підбере вам роботу за 10 хвилин.

Сезонна робота в Польщі зсередини

Сезонна робота в Польщі має свої нюанси:

  • деякі роботодавці пропонують роботу безпосередньо, деякі – через посередників;
  • одні господарі гарантують комфортні умови проживання, інші – тільки мінімум зручностей (уточнюйте, надається житло безкоштовно або за нього потрібно платити);
  • також враховуються або не враховуються: доставка транспортом, харчування, робочий одяг, постільна білизна;
  • звертайте увагу на кількість робочих годин, наявність вихідних, виробничі норми, оплату понаднормової праці.

Має значення, скільки людей проживає в кімнаті (2-5), на яку кількість людей розраховані кухня і санвузол. Важливі характеристики будинку для проживання: наскільки він утеплений, захищений від протягів – або навпаки, зберігає комфортну температуру влітку. Вимоги до професійних даних, як правило, конкретизуються спочатку. Однак, багато таких пропозицій, де не потрібно володіння якимись особливими вміннями.

Ким може працювати українець в Польщі?

Сезонна робота в Польщі вакансії – це до 10 видів діяльності, в яких можна себе реалізувати. Робота для чоловіків в Польщі:

  • будівельник (штукатур, на утеплення фасадів, різноробочий);
  • зварювальник (зварювальні апарати типу MMA, MAG, TIG, MIG);
  • робітник складу з упаковки яєць.

Гарна робота для жінок в Польщі– виготовлення різдвяних віночків, а також робота на базах відпочинку. І чоловіки, і жінки можуть збирати гриби, помідори, яблука. Люди можуть працювати на фермі саджанців, займаючись збором, сортуванням, пакуванням зеленої спаржі, малини, полуниці.

Особливі умови

Іноді роботодавець вказує, співробітники якої статі йому потрібні, а також – якої вікової категорії (наприклад, 25-45 років). Досить часте побажання – щоб люди були з сільської місцевості. Деякі роботодавці готові оплачувати поїздку в Польщу тим співробітникам, які їдуть в кількості 50 і більше осіб з одного населеного пункту. Наймаючи людей на роботу, роботодавець зацікавлений в наступному році побачити тих же працівників знову. Це означає, що є сезонна робота в Польщі для українців 2018. Роботодавцю вигідно один раз навчити людей, і більше не повертатися до цього питання, ніж щороку витрачати час на навчання нових людей. Адже погодьтеся, кожна робота має свої нюанси.

Уточнення

Працедавець зазначає назву фірми, а також – в якому населеному пункті будуть виконуватися роботи. Як правило, трудовий день триває 10-12 годин, якщо мова йде про збір врожаю. Що стосується розрахунку зарплати – сортування та пакування оплачуються від виробітку (більше зробив – більше отримав). Робота в полі оплачується погодинно. Сезонна робота в Польщі для українців 2018 – це спосіб поліпшити фінансове становище разом з компанією «Крок в ЄС»!

Пакет Стандарт

Имя*

Телефон*

Комментарий

×
Пакет Премиум

Имя*

Телефон*

Комментарий

×
Пакет Оптимальный

Имя*

Телефон*

Комментарий

×
Заказать услугу

Имя*

Телефон*

×
Заказать услугу

Имя

Телефон

×
Подобрать работу в Польше

×
Подобрать работу в Польше

×
Приглашение на работу в Польшу

Имя

Телефон

×
Срочное приглашение

Имя

Телефон

×
Рабочая виза в Польшу

Имя

Телефон

×
Пакет виза+премиум вакансия

Имя

Телефон

×
Получить визу

Имя

Телефон

×
Получить скидку
50$

Скидка распространяется на пригон или растаможку авто.

НАМ 6 ЛЕТ !

×
gift