Автомобіль з Польщі

У даній статі ми допоможемо розібратися з питаннями: Як купити авто у Польщі, легальні способи реєстрації машины з Польщі, ціна на авто в Польщі. Як пригнати авто з Польщі на рік.

Купити авто в Польщі – це легальний спосіб їздити в Україні на бажаному автомобілі за ціною в рази нижче ніж купити авто в Україні. Авто на польській реєстрації на сьогоднішній день можна побачити у кожному місті України. Про що це свідчить? На  автомобіль з Польщі їздити абсолютно легально, звісно, якщо Ви правильно зареєстрували своє авто.

Ціна пригона авто з Польщі

Замовити косультацію по пригону авто з Польщі

Имя*

Телефон*

Відгуки наших клієнтів

Автомобілі в наявності

Інші послуги компанії

Крок перший. Реєстрація.

Авто на польській реєстрації за законом резидент має право їздити від 5 до 10 днів (транзит). Тому для в’їзду автомобілі більше ніж на 5-10 днів застосовуються хитрощі. Найбільш розповсюдженими варіантами пригнати автотомобіль з Польші на рік є: заїзд на територію України нерезидентом, тобто поляком, який має право їздити до одногу року з правом продовження та реєстрація на фірму та оформлення відрядження в Україну. У першому варіанті є набагато більше плюсів ніж у другому, але остаточне рішення за Вами.

Ціни 

Придбати автомобіль, Ви зможете за дуже доступною ціною. В Україні аналогічні автомобілі коштують в два та три рази дорожчі а його стан бажає кращого. Для порівняння ціни та підбору автомрбіля, Ви можете скористатися такими сайтами: olx.pl та, otomoto.pl.

Купити автомобіль у Польші допоможе «Крок в ЕС»

Ми займаємось тільки легальним пригоном машини з Польші для їзди в Україні.  Дізнатися ціну на послуги з перереєстрації Ви зможете за перейшовши за посиланням

Наші переваги:

  • Ми маємо великий досвід з пригону машин з Польші та чудову репутацію.
  • Ми піклуємося, щоб авто проїздило ще багато років. Довіртеся нам і Ви не пожалкуєте!

Ціна на автомобіль в Польші складається з: ціни автомобіля, реєстрації та переоформлення всіх паперів, нотаріальні послуги, страхування, пальне. Компанія «Крок в ЕС» зробила ціни на автомрбіль в Польші дешевші ніж на ринку за рахунок мінімальної винагороди за свою працю.

Пакет Стандарт

Имя*

Телефон*

Комментарий

×
Пакет Премиум

Имя*

Телефон*

Комментарий

×
Пакет Оптимальный

Имя*

Телефон*

Комментарий

×
Заказать услугу

Имя*

Телефон*

×
Заказать услугу

Имя

Телефон

×
Подобрать работу в Польше

×
Подобрать работу в Польше

×
Приглашение на работу в Польшу

Имя

Телефон

×
Срочное приглашение

Имя

Телефон

×
Рабочая виза в Польшу

Имя

Телефон

×
Пакет виза+премиум вакансия

Имя

Телефон

×
Получить визу

Имя

Телефон

×
Получить скидку
50$

Скидка распространяется на пригон или растаможку авто.

НАМ 6 ЛЕТ !

×
gift